Дослідження показало, що вживання помірної кількості пива асоціюється зі скороченням ризику захворювань серцево-судинної сфери.

Говорячи про помірне споживання пива, вчені мають на увазі кілька келихів пінного напою міцністю 4 градуси в тиждень (не більше п’яти півлітрових пляшок). Згідно з даними, опублікованими журналом BMC Medicine, в такій кількості пиво може бути потенційно корисним для сердечників.

Автори дослідження-вчені Кембриджського університету та Університетського коледжу Лондона. Ними були проаналізовані дані 48 423 осіб, які мали серцево-судинні захворювання. Фахівці перевіряли, як на стані випробовуваних позначається споживання різного алкоголю. Вони прийшли до висновку, що

“серед людей з серцево-судинними захворюваннями ті, хто вживали в день аж до 15 г алкоголю (300 мл пива міцністю 5% або 125 мл вина) мали знижений ризик повторного інфаркту, інсульту, стенокардії або смерті, ніж ті, хто не пив взагалі».

Читайте також:  Як знизити запалення: один з найшкідливіших продуктів назвала дієтологиня

Найінтенсивніший ефект зниження даного ризику був виявлений вченими щодо тих, хто вживав щодня 120-180 мл пива, що мав міцність 5%.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News