Дослідження показало, що вживання помірної кількості пива асоціюється зі скороченням ризику захворювань серцево-судинної сфери.

Говорячи про помірне споживання пива, вчені мають на увазі кілька келихів пінного напою міцністю 4 градуси в тиждень (не більше п’яти півлітрових пляшок). Згідно з даними, опублікованими журналом BMC Medicine, в такій кількості пиво може бути потенційно корисним для сердечників.

Автори дослідження-вчені Кембриджського університету та Університетського коледжу Лондона. Ними були проаналізовані дані 48 423 осіб, які мали серцево-судинні захворювання. Фахівці перевіряли, як на стані випробовуваних позначається споживання різного алкоголю. Вони прийшли до висновку, що

“серед людей з серцево-судинними захворюваннями ті, хто вживали в день аж до 15 г алкоголю (300 мл пива міцністю 5% або 125 мл вина) мали знижений ризик повторного інфаркту, інсульту, стенокардії або смерті, ніж ті, хто не пив взагалі».

Найінтенсивніший ефект зниження даного ризику був виявлений вченими щодо тих, хто вживав щодня 120-180 мл пива, що мав міцність 5%.