Щоб відчувати себе добре людині щодня необхідно підтримувати свій водний баланс, проте не всі напої приносять користь для організму. Член Національного товариства дієтологів та Європейської асоціації з вивчення ожиріння Ольга Деккер, розповіла, що найкраще пити щодня, а від чого варто відмовитися.

На першому місці – вода

Найкориснішим напоєм дієтологиня назвала просту воду. Вона здатна розчиняти частину токсинів, які виробляє організм людини. “Ми повинні виводити солі. Піт, сеча, сльози і так далі – всі рідини в нашому тілі мають якусь кількість солей. Ми їх виводимо, ми повинні воду отримувати, все повинно бути за нормою”, – пояснила експертка.

Зелений чай

Другий, схожий за властивостями на воду напій – це слабозаваренний зелений чай. Він теж приносить користь людині. А ось міцний чай і кава мають сечогінний ефект. Тому, чим вище доза цих напоїв в день, тим більше потрібно пити води, щоб компенсувати втрату рідини, розповіла дієтологиня.

Какао

Насправді какао є дуже корисним продуктом, але є ряд умов. Варити його потрібно власноруч, на молоці, з какао-порошку і з обмеженою кількістю цукру. Фахівчиня підкреслила, що швидкорозчинне какао не дає користі і містить дуже високу кількість вуглеводів.

Чи не найкорисніші рідини

До них Ольга Деккер відносить соки, в тому числі свіжовичавлені, і солодку газовану воду. Всі вони на 100 мілілітрів продукту мають 12 грамів вуглеводів, а це дорівнює чотирьом чайним ложкам цукру. “Це та енергія, яка веде до переїдання, підвищує рівень глюкози в крові і також у вигляді енергії повинна бути спалена”, – уклала дієтологиня.