Це пов’язано зі збільшенням кількості сонячних ванн через більшу кількість закордонних поїздок.

Британські експерти стверджують, що кожен п’ятий мешканець Туманного Альбіону протягом життя зіткнеться із раком шкіри. Ця кількість досягне рекордних показників, оскільки фахівці припускають, що загальне старіння населення та покращення у справі діагностики злоякісних новоутворень стануть одними з головних чинників цього. Але основною причиною є збільшення дії на шкіру сонячного світла, що пов’язано з великою кількістю закордонних поїздок.

У 2019 році на території Англії було зафіксовано 224 000 випадків пухлин шкіри, що на 26% більше, ніж у 2013 році. З 2013 по 2019 загальна кількість виявлених пухлин шкіри становила понад 1,4 млн.

Поступово цей показник наблизився до чверті мільйона випадків на рік лише на території Англії без урахування Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Необхідні зусилля для того, щоб зупинити цей зріст, і використання сонцезахисних кремів є одним із таких заходів.

У 2019 році на території Англії зафіксовано 15 332 випадки злоякісної меланоми – рідкісного, але смертельного різновиду раку шкіри. Якщо пухлини шкіри, в цілому, виліковуються більш ніж у 90% випадків, то смертність при злоякісній меланомі набагато вища, оскільки вона розвивається швидко та агресивно.