Навіть в найчистішій квартирі знайдуться місця, які є справжнім розсадником бактерій. Вважається, що існує два стерильних місця в усьому світі – це операційна і кухня. Але з останнім вкрай важко сперечатися. Саме тут ми нарахували найбільше число скупчень бактерій.

Кухонна раковина

Американські дослідники з’ясували, що на поверхні кухонної раковини скупчуються наступні бактерії – кишкова паличка, лістерії, сальмонели. Саме тому не рекомендується залишати фрукти, овочі та іншу їжу, яку потрібно помити перед вживанням.

Губка для миття посуду

Це одне з найбрудніших місць на кухні, а, відповідно, і в квартирі – це губка для миття посуду. У ній збираються бактерії, цвіль та інші мікроорганізми. Іноді вважається, що кип’ятіння губок допомагає вирішити проблему. Однак в ідеалі її просто потрібно міняти щотижня.

Читайте також:  Лікарі засумнівалися у користі харчових добавок із риб'ячим жиром

Фіранки для душу

Ванна кімната теж вважається одним з найбрудніших місць в квартирі. Вся справа в тому, що грибки і бактерії люблять воду і розмножуються у вологому середовищі набагато активніше. Навіть, здавалося б, найчистіші мильниці та інші предмети з ванної можуть бути справжнім розсадником бактерій. Дуже брудними вважаються також фіранки для душу, килимки, крани. Їх вкрай рідко перуть, вони часто залишаються вологими, накопичуючи в собі все більше шкідливих мікроорганізмів.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3