Обробна дошка

Напевно, кожен чув, що обробні дошки повинні бути призначені для певних продуктів, наприклад, строго для м’яса, тільки для овочів, тільки для хліба. Все це пояснюється тим, що бактерії з різних продуктів можуть накопичуватися з зазубринах і потрапляти на інші. До того ж їх дуже часто зберігають на раковинах, що сприяє проникненню бруду. В ідеалі її потрібно міняти кожні три місяці.

Холодильник

Ось вже точно одне з найбрудніших місць, особливо якщо ви миєте його раз на півроку. Бактерії накопичуються на овочах, фруктах, яйцях, м’ясі, після чого переміщаються на полиці холодильника. Його потрібно мити якомога частіше.

Читайте також:  Лікар розповіла, як відрізнити симптоми деменції і менопаузи

Пульт

Пульт від телевізора та іншої техніки теж є одним з найбрудніших предметів в квартирі. Бактерії на нього потрапляють з наших же рук. Гаджет може здаватися абсолютно чистим, але насправді це не так. На поверхні пультів таїться безліч небезпек.

Клавіатура

Ця частина побуту в квартирі теж не відрізняється кришталевою чистотою. На ній накопичується стільки мікробів, що і уявити страшно. Але якщо протирати її кожен день антибактеріальними серветками, проблема буде вирішена.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3