Сушити волосся феном – не страшно. Так само, як і часто його мити. А ось надлишок вітамінів для волосся шкідливий. Лікар-трихолог Ольга Кохас спростувала відомі твердження про випадання волосся.

Нещодавно ряд ЗМІ опублікував список причин, що ведуть до випадання волосся: в нього увійшли занадто суворі дієти, стрес, неякісна вода, сезонна «линька» волосся і шкідливі для шкіри голови косметичні компоненти. Трихолог Ольга Кохас прокоментувала цей перелік.

Лікар зазначила, що випадання волосся – проблема дуже поширена: з нею стикаються три людини з п’яти. Але що ж в реальності веде до порідіння шевелюри? За словами фахівця, навколо теми облисіння все ще існує багато міфів.

Читайте також:  Чому гарячу їжу в холодильник ставити в жодному разі не можна

Волосся не випадає сезонно. Лікар-трихолог не погодилася з відомим твердженням про те, що випадання волосся активізується в певну пору року. Вона повідомила, що якщо раніше можна було спостерігати посилення втрати волосся навесні, то зараз це відбувається у пацієнтів цілорічно.

Шампуні не викликають випадання волосся. Трихолог пояснила: щоб викликати випадання волосся, шампунь повинен викликати серйозну фізіологічну шкоду на клітинному рівні. На думку лікаря, такі шампуні навряд чи можуть проникнути на ринок, все ж ця продукція проходить сертифікацію і контроль.

Продовження на наступній сторінці: 1 2