Якщо ви щоранку важко рано встаєте, то для вас є хороша новина. Виявляється, раннє піднесення не завжди корисне для здоров’я і може навіть нашкодити.

Фраза рано вставати кожним може сприйматися по-різному. Але вчені рекомендують не прокидатися раніше 6 ранку, пише Sina.

Пов’язано це з тим, що з 3 до 5 ранку людина перебуває у фазі глибокого сну. Якщо ви прокинетеся у цей час, то у вас підвищиться ймовірність зіткнутися з ішемією серця, з інфарктом. Крім того, ви навіть можете раптово померти.

На світанку у людини температура тіла та кров’яний тиск досить низькі, а кровотік повільний. Якщо встати в цей час різко, це може призвести до цереброваскулярних і серцево-судинних нападів: інфаркту, інсульту.

Якщо рано прокидатися буде молодий чоловік, то це зіб’є його біоритми, сприятиме недосипанню, нерегулярному сну. Якщо це продовжуватиметься короткий час, то людина зіткнеться з головним болем, запамороченням, погіршенням концентрації тощо, а якщо довго – до ожиріння, хвороб шлунка, серця тощо. Те саме стосується літніх: нічим добрим ранні підйоми не закінчаться.