Зима приносить не лише сніг та радість дітям, а й випробування нашому здоров’ю. Так у сезон завірюх та ожеледиць спостерігається найвищий рівень травматичних ушкоджень кінцівок. Забої, синці, вивихи, переломи – це все звучить неприємно, а відчути на собі таке ще неприємніше. В подібній ситуації починаєш швидко думати, що робити далі.

Отже, алгоритм дій у разі травмування:

 1. Звернутися до лікаря в онлайн режимі чи відвідати особисто.
 2. За призначенням лікаря пройти якісну діагностику. Зазвичай при підозрі на вивих чи перелом лікар призначає найшвидший метод діагностики – рентген. Не слід нехтувати цінністю цього пункту, адже результат діагностики є основою для планування подальшого лікування.
 3. За результатами діагностики лікар призначить вам лікування.
 4. За потреби контролю процесу лікування лікар може призначити вам повторно рентген-діагностику.

Які фактори варто враховувати при виборі рентгену?

 1. Безпека та променеве навантаження. На жаль, у Києві не так багато сучасного рентгенографічного обладнання, яке дозволяє використовувати мінімальне променеве навантаження в процесі дослідження, що робить дослідження більш безпечним для дорослих та дітей. Проте, у центрі діагностики М24 встановлено саме такий апарат – цифровий рентген Agfa DX-D300.
 2. Інформативність дослідження. Якість зображення та кількість інформації, яку може отримати лікар з дослідження, залежить від обладнання та фахівців, які проводять діагностику. В М24 лікарі-рентгенологи підтримують систему безперервного професійного розвитку: навчаються та є спікерами на вітчизняних та міжнародних платформах.
 3. Зручність та швидкість процесу дослідження. При травмі швидкість дослідження та отримання результатів є критично важливою. Саме тому в М24 ви маєте можливість записатися на обстеження день у день, приїхати на обраний час, без черги пройти діагностику, отримати плівку та поїхати до лікаря. Впродовж години після діагностики вам на електронну пошту та вашому лікарю прийдуть результати в електронному вигляді: висновок за дослідженням та віртуальна плівка. Мінімум часу в центрі, мінімум переміщень по місту та максимум безпеки та інформативності.

Рентген з гіпсом: де зробити таке дослідження?

Лікування вивиху чи перелому у більшості випадків передбачає накладання гіпсової пов’язки, не найприємніший період у лікуванні, проте невіддільний. Накладання гіпсу передбачає кілька тижнів іммобілізації кінцівки, що спричиняє дискомфорт у повсякденному житті. Для рішення про завершення лікування лікар може направити вас на діагностику.

Також трапляється ряд випадків, коли лікар приймає оперативне рішення при накладанні гіпсу одразу після клінічного огляду, а надалі спрямовує пацієнта на дообстеження.

В обох випадках у пацієнта може виникнути проблема з пошуком центру, де проводять інформативну діагностику з гіпсом. Що ж, можемо запевнити, в М24 таке дослідження сам проведуть якісно та безпечно.

На завершення можемо нагадати, що найкраще лікування – це завчасна профілактика. Тому будьте обережні у зимовий період, крокуючи по снігових заметах чи ожеледиці.

 • Зважуйте кожен свій крок.
 • Підберіть максимально нековзне взуття.
 • Пам’ятайте та враховуйте непередбачуваність дій інших учасників руху (водіїв та пішоходів).
 • Займайтесь спортом для розігріву, розтяжки та тренування м’язів.

Записатися на рентген в Києві у М24: xray.mrt-m24.com

*На правах реклами