Дієтолог та ендокринолог Лазуренко розповіла в інтерв’ю, що ріпа є скромним дешевим продуктом, який містить у своєму складі мегакорисні для захисту здоров’я речовини. Зокрема, коренеплід насичений вітаміном C, що покращує стан судинної системи та кровообіг. Медик зазначила, що достатнє одержання вітаміну С захищає організм від швидкого старіння.

«Якщо ми говоримо про виведення вільних радикалів, то вітамін C – це один із тих самих продуктів антивікової терапії, спрямованої проти старіння», – зауважила Лазуренко.

Лікар додала, що ріпа також містить вітаміни групи B. Крім того, в ній багато сірки – мікроелемента, без якого неможливе активне довголіття.

«У ріпі є залізо, яке є каталізатором перетворення на дуже багатьох реакціях, у тому числі й у роботі щитовидної залози. З віком усі обмінні процеси починають потихеньку згасати. Ріпа – один із небагатьох продуктів, які можуть дарувати довголіття», – сказала спеціалістка «Москві 24».

Сприяє ріпа та захисту організму від розвитку раку. За словами медика, у коренеплоді присутній глюкорафанін – дана речовина має здатність захищати клітини організму від мутаційних змін, асоційованих з утворенням злоякісної пухлини.