Ще зовсім недавно робот-асистована хірургія була для українських хірургів нездійсненною мрією. Але прийшов час, коли команда справжніх професіоналів з Вінниці почала використовувати в своїй роботі унікальний хірургічний апарат – робот Да Вінчі. Застосування прогресивної інновації в Україні сколихнуло всю медичну спільноту, викликавши величезний резонанс. А поки люди обговорювали, досвідчені фахівці клініки “Innomed” вчилися працювати з новою технікою, здобуваючи на практиці власний унікальний досвід. 

Робот-хірург: основні особливості

Роботизований апарат да Вінчі, ціна якого є досить високою, складається з кількох блоків:

  • Консолі пацієнта, за допомогою якої проводять оперативне втручання;
  • Інструментальної стійки з обладнанням;
  • Лікарського пульта керування.

В ході операції хірург сидить за пультом, поклавши пальці на сенсори підвищеної чутливості, що дає змогу проводити хірургічне втручання дистанційно, не контактуючи безпосередньо з пацієнтом. Оперовану зону лікар бачить в 3D-проекції із 10-кратним збільшенням і може самостійно збільшувати чи зменшувати зображення.

На інструменти робота максимально точно передаються навіть найменші рухи пальців лікаря. Автомат мінімізує випадкові рухи фахівця і пристосовується до його індивідуальної манери. Крім того, роботизована система має сім ступенів розрішень. Тому за допомогою такого обладнання можна здійснювати рухи, на які не здатна кисть людини.

З якими патологіями робот-хірург справляється найкраще?

Найбільш результативними робот-асистовані операції вважаються при лікуванні:

  • Пухлин різного походження передміхурової залози, прямої та товстої кишки;
  • Ішемічної хвороби серця;
  • Гінекологічних та отоларингологічних захворювань;
  • Ожиріння та інше.

У порівнянні з цінами хірургічного втручання за кордоном, Da Vinci операція в Україні коштує значно дешевше. Фахівці клініки “Innomed” підберуть для пацієнта найоптимальніший метод оперативного лікування, щоб його вартість була максимально доступною.

Записатись на консультацію можна вже сьогодні!

Якщо вас цікавить лікування за допомогою робота да Вінчі, медична клініка “Інномед” у Вінниці чекає на вас. Запис на прийом до лікаря здійснюється на сайті. Отримати більш детальну інформацію, ви зможете, зателефонувавши адміністраторам клініки за номером контактного телефону +38 0432 50 80 60.

*На правах реклами