Шрами після невеликих і навіть глибоких ран залишаються на шкірі тривалий час, іноді на все життя. Виявляється, існує не така велика кількість народних засобів і лікарських препаратів для їх лікування. Причому більшість ліків на гормональній основі, тому їх не можна застосовувати тривалий час. Тому краще звернутися до натуральних засобів і масел. Нижче ми розповімо про декілька маслах, які творять дива видалення шрамів.

Масло лаванди

Масло лаванди прискорює регенерацію клітин шкіри, так як воно прискорює обмінні процеси. Для свіжих ран кілька крапель лаванди, доданих у воду, зробить шрам ледь помітним. Для застарілих необхідно наносити розведене масло на шрам протягом декількох днів.

Кокосове масло

Це масло можна застосовувати як лікувальний засіб при виникненні багатьох проблем зі здоров’ям: від порушень в роботі травної та імунної системи до лікування волосся і тіла. При шрамах від опіків використовуйте суміш лимонного соку і кокосового масла. Вітамін Е, що міститься в кокосовому маслі, забезпечує швидке загоєння шрамів. Застосування кокосового масла попереджає розвиток інфекції в рані, а також поява рубця.

Ефірне масло безсмертника

Це масло ефективно при всіх видах шрамів. Масло безсмертника лікує будь-які шрами: будь це шрам після рани або хірургічного втручання, старий чи новий. 1%-е розведення цього масла в базисному олії буде достатньо, щоб побачити позитивні результати.

Олія з насіння моркви

Ви коли-небудь бачили насіння морквини? Вони крихітні. Однак з них отримують масло, яке прекрасно прибирає шрами і плями на шкірі. Воно добре зволожує шкіру, бореться зі зморшками, розтяжками та іншими дефектами шкіри. Олію з насіння моркви необхідно завжди використовувати разом з базисним маслом.

Оливкова олія

Оливкова олія – універсальний засіб, який здавна використовується в лікувальних і косметичних цілях. Вона живить шкіру і насичує її вологою. З її допомогою можна видалити мертві клітини, з яких в основному і складаються шрами і рубці. А значить, регулярне вживання оливкової олії сприяє розгладженню шрамів. Це дієвий засіб для поліпшення стану шкіри. У лікувальних цілях необхідно використовувати тільки нерафіновану оливкову олію холодного віджиму класу «Екстра».

Олія з насіння гірчиці

Не всі переносять запах гірчичної олії. Але важко заперечити факт, що це прекрасний засіб для розгладження шрамів. 10% мазь з маслом гірчиці, застосовувана протягом кількох тижнів, — розгладжує навіть застарілі шрами.

Олія з плодів шипшини

Якщо ви хочете ефективний засіб з приємним запахом, застосовуйте масло з плодів шипшини. Ванни з цим маслом розгладять шрами.

Завдяки унікальному складу і властивостям натуральних масел, можливо якщо не докорінно вирішити проблему шрамів і рубців, то значно поліпшити стан шкіри. Але слід пам’ятати, що той чи інший засіб може допомагати одній людині і бути неефективним для іншої. Тому не забудьте проконсультуватися у свого лікаря!

Джерело: HeadInsider