Функції головного мозку поступово можуть згасати. Однак підтримати їх здатний простий напій – кава. Як вона діє на розумовий орган, розповімо в матеріалі.

Дослідження проводили наукові фахівці з Франції. Вони помітили, що представниці прекрасної статі, який випивають три і більше чашок кави щодня, на 30 відсотків рідше стикаються з проблемами з пам’яттю до 65 років. Жінки, які віддають перевагу пити інші напої, таких результатів не показували.

Відзначається, що кофеїн може виступати як стимулятор пізнавальної діяльності мозку. Це допомагає зменшувати рівень бета-амілоїдних білків в органі, що перешкоджає нормальній роботі головного мозку. Накопичення такого білка може призвести до розвитку хвороби Альцгеймера.

У дослідженні взяли участь близько 7 тисяч добровольців. Якщо на жінок кава дійсно впливає, то впливу на чоловічий мозок не було помічено. Проте попередні дослідження в цій галузі показують, що у тих чоловіків , хто п’є каву дійсно є поліпшення в роботі мозку через 10 років. У них не було зафіксовано жодного випадку слабоумства.

Таким чином, людям рекомендували випивати мінімум одну чашку кави в день, щоб позбавити себе від ризиків розвитку деменції та інших проблем з головним мозком в старості.

Джерело: 7mednews