Експерти в області фармакології розповіли про п’ять лікарських препаратів, які абсолютно неефективні при застосуванні. Вони стверджують, що ці засоби добре рекламуються і саме тому їх часто купують в аптеках, але для здоров’я вони ніякої користі не несуть.

Першим експерти називають лікарський препарат від грипу та простудних захворювань «Арбідол», який, на їхню думку, не відповідає заявленій дії і неефективний при застосуванні. Також не багато користі для організму приносять БАДи, вони надають зміцнюючу дію, але лікувальної мети не несуть.

На третьому рядку фахівці розмістили вітамінні комплекси. Вони відзначають, що вітаміни корисні при роздільному застосуванні, але в сукупності абсолютно неефективні. При розладі травлення медики рекомендують пробіотики, проте вони не приносять потрібного результату. Такі проблеми краще вирішувати за допомогою коригування раціону харчування.

Останніми експерти назвали призначені для відновлення працездатності печінки гепатопротектори. У цьому випадку вони рекомендують не вдаватися до даних препаратів, а переглянути раціон і відмовитися від шкідливих звичок, що більшою мірою вплине на здоров’я органу.