Гастроентеролог висловив свою професійну думку і розвіяв головний міф про локшину швидкого приготування. За словами медика, даний продукт не завжди завдає шкоди людині, яка його вживає.

В локшині швидкого приготування міститься чимало речовин неприродного походження. При виробництві даного продукту нерідко застосовують різні хімічні сполуки, які здатні порушити здоров’я людини, а особливо слід уважно читати склад на упаковці тим людям, у яких вже порушена робота шлунка.

Проте, фахівець Нурія Діанова не вважає періодичне вживання його в їжу небезпечним. Якщо у покупця немає проблем зі здоров’ям, і він не стоїть на обліку в гастроентерологічному відділенні, а також підтримує хорошу фізичну форму, він може кілька разів на місяць дозволити собі цю їжу.

При цьому дієтолог зазначає, користі від таких продуктів також очікувати не доводиться. У них містяться вуглеводи низької якості і відсутні білки, через що енергетична цінність висока, а поживна ні. Найбільш небезпечним елементом є E322. Він призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок.