ГоловнаНовини Здоров'яДієтологи назвали продукти з високим вмістом “вітаміну молодості” E

Дієтологи назвали продукти з високим вмістом “вітаміну молодості” E

Синтезування “вітаміну молодості” E в організмі не відбувається природним шляхом, а тому його необхідно отримувати зі сторони. Дієтологи назвали продукти з його високим вмістом, що дозволяють легко поповнити дефіцит.

помідори

Експерт Світлана Фус розповіла про важливу роль вітаміну E для організму. Він є антиоксидантом і впливає на здоров’я в цілому. Завдяки йому відбувається синтез гормонів, а також зміцнюється імунітет і сповільнюються запальні процеси.

Сприяє елемент і зміцненню клітин, через що на більший час зберігається молодість, так як вплив навколишнього середовища завдає меншої шкоди шкірі.

Основним джерелом поповнення відсутнього запасу є продукти рослинного походження, що не пройшли обробку. З овочів – це помідори, а також шпинат і листова зелень. Серед горіхів найкраще підходить мигдаль, лісові і волоські, крім того, потрібно пам’ятати про насіння, паростки пшениці і яєчні жовтки. Крім цього для насичення організму підходить рослинні олії холодного віджиму.

Читайте також:  Відома лікарка розповіла про непотрібні медпроцедури

Для дорослої людини добова норма становить 15 мг вітаміну E. Його не важко отримати, вживши 30 грам соняшникової олії або 100 грам оливкової, але фахівець попереджає про небезпеку. Не можна перевищувати належну норму, оскільки це призводить до проблем зі здоров’ям.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News