Мільйони людей мають підвищений рівень холестерину, який загрожує їм хворобами серця. Включення в раціон цього молочного продукту допоможе зменшити небезпеку.

Статистика показує, що у кожного другого жителя нашої країни відзначається підвищений рівень холестерину. А це означає, що через занадто велику кількісті ліпідів в крові кровоносні судини поступово засмічуються, що перешкоджає нормальному протоку крові по організму. Особливо небезпечно, якщо кров не надходить в серце в тій кількості, яка для цього потрібна. Саме тому високий рівень «поганого» холестерину найчастіше закінчується інфарктом. Існують ліки на зразок статинів, які призначені для боротьби з цим явищем, але вони мають побічні ефекти.

На щастя, включення в раціон певного роду продуктів харчування може допомогти вирішити одну із найсерйозніших проблем людства. Недавнє дослідження показало, що одним з найбільш ефективних продуктів є жирний сир. Вчені з Університетського коледжу в Дубліні виміряли вплив цього молочного продукту на показники холестерину. Учасники експерименту вживали по 120 г жирного сиру кожен день протягом 6 тижнів і зіткнулися з позитивними ефектами.

Результати показують, що вживання сиру як складової частини дієти для зниження рівня холестерину призводить до очищення артерій. Це радісна новина для мільйонів любителів сиру в нашій країні, яким часто радять не захоплюватися жирними різновидами продукту, які нібито мають негативні наслідки для здоров’я.

Джерело: МедікФорум