Дослідження показало, що каша творить справжні чудеса з фігурою людини в міру дорослішання. Вживання всього трьох порцій цільнозернових продуктів в день скорочує розмір талії, знижує артеріальний тиск і показники цукру в крові.

Вживання трьох порцій цільнозернових продуктів на добу допоможе зменшити розмір талії, знизити артеріальний тиск і рівень цукру в крові, як показало дослідження за участю жінок середньої та старшої вікової групи.

Його автори встановили, що активне включення в раціон цільнозернового хліба, каш або коричневого рису також захищає і від хвороб серця.

Дами, які вживали не менше трьох порцій цільнозернових продуктів на добу згодом демонстрували найменше збільшення розміру талії, показників артеріального тиску і цукру в крові, в порівнянні з тими, хто поглинав менше половини порції щодня.

Читайте також:  Калорії ні при чому: вчені знайшли нове пояснення ожиріння

Дослідження проводилося вченими Tufts University в штаті Массачусетс. Вони хотіли зрозуміти, як поглинання цільнозернових і рафінованих злаків протягом 18 років впливає на 5 факторів ризику хвороб серця: розмір талії, артеріальний тиск, рівень цукру в крові, кількість тригліцеридів і «хорошого» холестерину.

У дослідженні взяли участь 3 100 осіб із середнім віком за 50 на момент початку спостережень. Вчені оцінювали зміни 5 факторів різання з інтервалом раз на 4 роки. Враховувалося вживання різних продуктів, а також інші фактори, які могли впливати на здоров’я жінки, пише The Daily Mail.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News