Найпоширенішою і ефективною дієтою, на думку дієтологів зі Сполучених Штатів Америки, була визнана середземноморська. Вона практично нічого не забороняє, а лише обмежує вживання продуктів, що містять насичені жири.

Грамотна корекція харчування необхідна для тих, хто хоче зберегти гарне здоров’я, молодість і красу. Вона сприяє зниженню ваги і зміцнює імунітет. Дієтологи всього світу ведуть копітку роботу в цьому напрямку.

Фахівці з США проаналізували ряд поширених дієт і з’ясували, що середземноморська відповідає всім необхідним вимогам. Принцип її дотримання має на увазі вживання великої кількості овочів і фруктів, а також бобових, горіхів і насіння, при цьому необхідно обмежувати себе у вживанні жирної їжі.

Читайте також:  Відмова від деяких продуктів знижує ризик діабету та хвороби серця

Дієта спрямована на зниження ризику виникнення захворювань, пов’язаних з серцево-судинною системою, а також може допомогти звикнути до правильного харчування.

Дієтолог Моніша Бханоте порекомендувала різновид рослинної дієти, близької до веганської. Вона заснована на вживанні продуктів, що містять соєвий білок, зернові та бобові культури. Дотримання такого раціону допоможе зберегти відчуття ситості і нормалізувати травну систему.