Деякі захворювання можуть скоротити тривалість життя людини. Це стосується і діабету – хронічної хвороби, яка характеризується гіперглікемією (підвищеним рівнем цукру в крові).

З часом це призводить до серйозного пошкодження багатьох систем організму, особливо нервів і кровоносних судин. Фахівці з’ясували, що на рівень цукру в крові і на інсулінорезистентність може впливати час доби, в який людина приймає їжу.

За інформацією Express, вчені з північно-західного університету в Чикаго проаналізували дані майже 10,6 тис. дорослих пацієнтів.

Учасників розділили на три групи залежно від загальної тривалості прийому їжі, а також на шість підгруп залежно від того, в який час люди почали їсти протягом дня.

З’ясувалося, що у тих, їв до 8:30 ранку, була більш низька інсулінорезистентність, незалежно від того, яку кількість часу вони витрачали на їжу протягом дня. “Ці результати показують, що час більш тісно пов’язаний з метаболічними показниками, ніж тривалість прийому їжі”, – підсумували автори дослідження.