Якщо ви спите на правому боці, животі або спині, можливо, Вам варто подумати про те, що прийшов час для змін. Сон зліва дає набагато більше користі для здоров’я, і він може істотно вплинути на ваше здоров’я. Лікар Лю Чунь з пекінської лікарні, розповів, чому сон на лівому боці найкорисніший.

Боротьба з кислотним рефлюксом

Хоча їсти перед сном – шкідливо для здоров’я, наш напружений спосіб життя сьогодні ускладнює прийом їжі у відповідний час. Якщо ви пізно повечеряєте або просто переїдете перед сном, ви можете виявити, що вночі страждаєте від кислотного рефлюксу. Дослідники кажуть, що сон зліва може полегшити симптоми кислотного рефлюксу.

Читайте також:  Названо продукт, який підвищує ризик діабету

Це допомагає серцю

Є й переваги для серця, коли ви спите зліва, так як це сприяє циркуляції крові в організмі.

“Якщо ви страждаєте будь-яким серцевим недугою, то це простий спосіб допомогти серцю виконувати свою роботу, поки ви спите”, – говорить Лю Чунь.

Допомагає лімфатичних вузлів

Ще одна дивовижна перевага для здоров’я полягає в тому, що ваші лімфатичні вузли краще працюють, коли ви спите зліва. Сон в цьому положенні допомагає організму легко фільтрувати рідини через вашу систему, але коли сон справа, це робить лімфатичні вузли більш млявими.

Зменшує хропіння

Якщо ви регулярно хропете, вам, ймовірно, доведеться терпіти постійні стогони партнера, в той час як йому доводиться терпіти ваш нічний хропіння.

Читайте також:  Доктор Комаровський розповів, як уникнути інфаркту в 30 років

“Сон на лівому боці – простий спосіб взяти все під контроль. Коли ви лежите на спині і глибоко спите, ваша щелепа розслабляється і підсилює хропіння. Так що наступного разу переверніться ліворуч і перевірте це”.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News