Серед інгредієнтів будь-якого косметичного засобу по догляду за шкірою – будь то скраб, денний крем, засіб для вмивання або сироватка – швидше за все, знайдеться вітамін С або аскорбінова кислота. Вітамін С став невід’ємною частиною косметичних засобів, особливо зараз, коли в моду увійшли натуральні екстракти.

Усуває пошкодження від сонця

Сонячні промені UVA і UVB наносять пошкодження вже через декількох хвилин після впливу на шкіру, викликаючи її старіння, тьмяність і інші проблеми. Фотозахист – одна з головних переваг вітаміну С. Це означає, що якщо ваш сонцезахисний крем містить вітамін С, Ви будете краще захищені від різких сонячних променів завдяки його сильним антиоксидантним властивостям, пише індійське видання Ahmedabad Mirror. Він також може нейтралізувати попередні пошкодження, викликані сонцем, зволожуючи шкіру і роблячи її еластичною.

Зменшує гіперпігментацію

Гіперпігментація проявляється появою на шкірі плям інших відтінків. Це може статися з різних причин, в тому числі через старіння або впливу сонця. Але такі наслідки можна полегшити за допомогою вітаміну С, який пригнічує вироблення меланіну в шкірі. Ось чому деякі відбілюючі крему містять саме аскорбінову кислоту – вона вирівнює тон і робить шкіру природною.

Запобігає появі дрібних зморшок

Перші ознаки старіння шкіри, дрібні зморшки, можуть стати причиною сильного стресу. Однак при регулярному використанні сироватки з вітаміном С число мімічних зморшок скорочується. Це пов’язано з тим, що вітамін збільшує вироблення колагену і еластину, що, в свою чергу, робить шкіру більш пружною.

Зменшує запалення

Вітамін С, що є природним антиоксидантом, також також редукуючи запальні процеси. Ознаки запалень, що проявляються висипом, почервонінням або роздратуванням, також можна зменшити за допомогою продуктів на основі цього вітаміну.

Зволожуючий ефект

Добре зволожена шкіра довше залишається молодою і рідше стикається з небажаними висипаннями. Перевага вітаміну С полягає в тому, що він проникає в шкіру, глибоко зволожуючи її, і утримує вологу тривалий час.