Щоб наблизитися до довголіття, необхідно з особливою увагою ставитися до раціону. Стало відомо, який популярний і доступний всім продукт може похвалитися набором корисних властивостей і зміцнити здоров’я.

Як повідомляє видання Medical News Today, мова йде про гречану крупу. Її не тільки їдять в якості окремої страви, але і використовують для приготування борошна або локшини. Фахівці розповіли про користь цього продукту.

Зміцнення здоров’я серця

Американська асоціація серця (AHA) вважає, що, принаймні, 50% зерен в раціоні повинні бути цільними. Цільнозернові продукти містять поживні речовини, які важливі для здоров’я серця, включаючи клітковину і ніацин. Дослідження 2015 року продемонструвало зв’язок між дієтою з більш високим вмістом цільнозернової їжі і більш низьким ризиком серцевих захворювань. Дослідження на тваринах також показали, що гречана крупа може знизити кров’яний тиск, що також може поліпшити здоров’я серця.

Читайте також:  Названі випадки, коли душ слід приймати рідше

Поліпшення травлення

Гречана крупа багата клітковиною. Вона, в свою чергу, підтримує кишечник в ефективному перетравленні їжі і допомагає залишкам їжі переміщатися по травному тракту.

Допомога при схудненні

Гречка багата білком. Вченим вдалося довести, що високобілкові продукти необхідні для управління вагою, оскільки вони призводять до більшого насичення з меншою кількістю калорій. Включення гречки в дієту здатне допомогти в управлінні вагою, кажуть експерти.

Контроль рівня цукру в крові

Як цільне зерно, гречка є джерелом складних вуглеводів. Ця форма вуглеводів може допомогти людям контролювати рівень глюкози в крові, стверджують фахівці.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News