З віком шкіра втрачає пружність, утворюються набряки та зморшки, які візуально видають вік. Засоби догляду за шкірою не завжди ефективні у боротьбі за молодість шкіри, якщо її володарі мають певні звички.

Неправильна поза для сну

Звичка спати на животі обличчям у подушку небезпечна, насамперед, для здоров’я: у такій позі порушуються кровообіг і лімфоток, страждають на шийні хребці. Зовнішні наслідки такої звички – сильна набряклість та “заломи” на шкірі обличчя, повідомляє Wday.ru.

Рідина перед сном

За дві-три години до відходу до сну не рекомендується вживати рідину. Вночі вона не вимивається з організму і знаходить вихід у вигляді сильних набряків на обличчі та опухлих повік.

Зловживання сіллю

Сіль затримує воду у організмі, та її основний елемент натрій утримує рідина у крові, а й у тканинах. Це призводить до набряків і одутлості обличчя.

Надмірне вживання кави

Кофеїн має легку діуретичну (сечогінну) дію. При помірній кількості кави обсяг втраченої рідини компенсується її надходженням із напоєм. Проте дуже часто його вживання може порушити водний баланс. Це негативно впливає на стан шкіри.

Нестача активності

Найпростіша зарядка активізує лімфодренаж, перешкоджаючи застою рідини в тканинах та утворенню набряків. Крім позитивного впливу стан шкіри, достатній рівень фізичної активності важливий для збереження здоров’я.