Активне статеве життя збільшує рівень заробітної плати, з’ясували співробітники Інституту вивчення трудових відносин в м. Бонн у Німеччині (Institute for the Study of Labor).

Автор доповіді Нік Дрідакіс (Nick Drydakis) проаналізував співвідношення між рівнем доходу і сексуальною активністю на підставі масштабного соціологічного дослідження, проведеному в 2008 році в Греції. У дослідженні брали участь більше 7,5 тисяч осіб. У ході експерименту оцінювалася, в тому числі, інтенсивність сексуального життя, стан здоров’я, емоційний стан, рівень зарплати учасників.

Згідно з висновками експертів, люди, що займаються сексом більше 4 разів на тиждень, мають сукупний дохід на 5% вище, ніж ті, хто проявляють меншу сексуальну активність. Причому це не залежить від статі і сексуальної орієнтації опитуваних. Слід зазначити, що залежність між частотою статевих контактів і рівнем заробітної плати особливо виражена у людей у ​​віці 26-50 років. Крім того, активне статеве життя позитивно впливало і на здоров’я учасників дослідження. Так, вони були більш товариські і емоційно стабільні, менше схильні до захворювань серцево-судинної системи, артриту і діабету.

На думку автора, виявлений ​​взаємозв’язок виникає з двох причин. З одного боку, недолік сексу може призвести до психічних розладів, що в свою чергу, негативно позначається на роботі. З іншого боку, успішність робить людину більш привабливим партнером для інших і провокує його самого на активні дії в сексуальній сфері.