Гадаєте, що лише захоплення алкоголем здатне завдати шкоди вашому організму? Впевнені, що замовляючи у закладі або готуючи на кухні безалкогольний коктейль, не ризикуєте? А ось і ні! Вчені оприлюднили назва самого шкідливого безалкогольного напою. І це не сік з концентрату, і навіть не безалкогольний мохіто на основі газованої води. Це молочний коктейль!

Здавалося б, що може бути корисніше збитого молока і морозива, приправленого шоколадною або іншою добавкою. Виявляється, саме в ньому таїться найбільша небезпека і для дорослого, і для дитячого організму.

Американські вчені, на батьківщині яких молочний коктейль як доповнення до різних страв з фаст-фуду дуже популярний, провели його аналіз нарівні з тестом інших популярних напоїв.

Читайте також:  Деменція виникає рідше: вчені з'ясували, скільки потрібно робити кроків на день

Вдалося встановити, що поєднання молока, арахісового масла і шоколадного морозива представляє собою чи не добову норму калорій, в тій ж склянці міститься потрійна доза жирів. Адже одним коктейлем за добу ми себе не балуємо, а значить, перебираємо кількість калорій (1500-2000 ккал на добу для дорослої людини) в рази, що не може не позначатися на нашій вазі, метаболізмі та загальному здоров’я.