Клеопатра – загадкова і приваблива ікона жіночності. Багато хто з нас задають собі питання, як вона дбала про красу і яким чином крала серця найвпливовіших чоловіків тамтешніх часів. Можливо, була не дуже красунею – її краса і сьогодні є темою багатьох дискусій. Клеопатра мала свої перевірені способи зберегти її молоду та привабливу зовнішність. Напевно, в цьому таємниця її чарівності.

Є багато теорій щодо фокусів Клеопатри – купання в молоці, які відновлюють та зміцнюють шкіру, застосування маски з колоїдного золота, використання препаратів, що містять екстракт алое. Цьому останньому способі на збереження здоров’я і краси, варто приділити особливу увагу.

Читайте також:  Три прості поради фармацевта покращують захист від зараження застудою та грипом

Алое віра – рецепт здоров’я відомий вже багато років

Алое – це рослина, яка ніколи не старіє – можливо, саме тому в давнину його ототожнювали з можливістю збереження молодої зовнішності. Алое здавна використовується в лікувальних і косметичних цілях. Цариця Клеопатра використовувала препарати, що містять екстракт алое.

У чому полягає секрет цієї рослини і чому з її допомогою ми можемо піклуватися про своє здоров’я?

Екстракт алое має сильні бактерицидні, протизапальні і регенеруючі властивості. Через це допомагає забезпечити правильний стан шкіри – як у разі захворювань шкіри (акне, опіки, псоріаз, набряк), так і під час щоденного догляду. Алое можна назвати ін’єкцією молодості та життєвої сили.

Читайте також:  Наслідком перенесеного грипу може стати запалення серця

Спосіб проти проблем з травленням

У наш час дуже часто ми стикаємося з проблемами травлення. Мова йде як про нехтування дієтами, що призводить до рефлюксу та генетичної схильності до запорів, діареї та харчових алергій. Ні для кого не секрет, що доглянутий шлунково-кишковий тракт, є ключем для загального здоров’я і привабливого зовнішнього вигляду – про це, звичайно, знала також Клеопатра.

Екстракт алое знімає неприємні нездужання – заспокоює біль і відновлює правильний цикл травлення. Завдяки регулюванню тиску у венах і артеріях, покращує кровообіг і сприяє лікуванню серцево-судинних захворювань.

Справний розум

Крім краси тіла, враховується також еластичність розуму. Екстракт алое покращує концентрацію уваги і покращує пам’ять, що, безумовно, використовувала згадана чемпіонка стратегії. Здоровий розум – це також психічна стабільність і краще самопочуття.

Читайте також:  2 продукти, яких слід уникати, якщо у вас високий рівень холестерину

Клеопатра сама вибирала інгредієнти в щоденний раціон, а також використовуваних косметичних засобів – завдяки тому, була знайома з таємницями збереження своєї молодості як можна довше. В її часи вже тридцятирічні називалися старими жінками. Цілком можливо, що саме той факт довгої молодості Клеопатри, ставив її нарівні з богами.