Американські дослідники змогли виявити залежність сексуального життя людини від її росту. Їх дослідження показало: власники високого зросту набагато частіше позитивно оцінюють якість свого сексуального життя в порівнянні з низькорослими людьми.

Фахівцями було проведено опитування, в якому взяли участь тисяча осіб. В результаті і був зроблений висновок про те, що сексуальне життя людини може залежати від її росту.

«58% людей, які оцінювали себе як високі, виявилися абсолютно задоволені своїм сексуальним життям. Серед людей, які вважали свій зріст недостатньо високим, середнім, таких виявилося тільки 54%. Серед низькорослих – 50%», – поділилися дослідники отриманими даними.

Також опитування дозволило виявити і те, що більшість людей високого росту вважають цей «подарунок природи» перевагою не тільки в сексуальному житті, але і в кар’єрі. Зокрема, вони висловлювалися про те, що високі професійно більш успішні в порівнянні з низькорослими – їх виділяє начальство, і вони краще заробляють.

Не дивно, що більша частина чоловіків, які брали участь в опитуванні (60% ) повідомили про те, що хотіли б мати більш високий зріст. Чверть з них і зовсім заявили, що якби у них була можливість змінити свій ріст хірургічним шляхом, вони б зробили це, не пошкодувавши грошей. 36% опитаних жінок також висловили бажання, щоб їхні партнери були трохи вищими.

“Сексуальне життя не залежить від росту безпосередньо. Але на нього впливає те, як людина сама себе сприймає, її впевненість у собі. У цьому плані вплив фактора зросту може здійснюватися побічно”, – помітили фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 СЕКСУАЛЬНИХ МІФІВ