Вчені розчарували жінок – за розміром взуття чоловіка не можна дізнатися про розмір його статевого члена. Експерти зібрали разом 10 найбільш популярних міфів про секс, щоб викрити їх.

Велика нога – до великого задоволення

Дивно, як багато людей щиро вірить, що чоловіки з великим розміром ноги можуть похвалитися і великим пенісом. Насправді між цими двома показниками немає ніякого зв’язку. Дослідження в Канаді на 63 чоловіках також показало, що розмір статевого члена не залежить від розміру ноги.

Чоловіки досягають піку сексуальних бажань в 18, а жінки в 28

Цей сексуальний міф пов’язаний з тим фактом, що рівень тестостерону у чоловіків виявляється на максимумі в 18, а естрогену у жінок в 28 років. Так як зниження показника статевого гормону пов’язано з падінням лібідо, то можна начебто визначити чоловічий і жіночий сексуальний пік. Але що позначати словом пік? Якщо кількість статевих зносин, то у чоловіків воно досягає максимуму (більше 4 на тиждень) після 30, а за наявності постійної партнерки – після 40. Нарешті, сексуальне бажання залежить від багатьох факторів, а не тільки від віку.

Секс допомагає схуднути

Звучить дуже приємно, але за час середньостатистичного статевого акту ви зможете втратити від 25 до 125 калорій. На жаль, схуднути це не допоможе.

Чоловіки думають про секс кожні 7 секунд

Якби це справді було так, то більшість чоловіків давно б зійшли з розуму. Насправді, чоловіки дійсно думають про секс більше жінок, але це все кілька разів на день, як показало дослідження.

Устриці це афродизіак

Жодне наукове дослідження не підтвердило справедливості цього дуже давнього сексуального міфу. В устрицях є цинк, який необхідний для здоров’я сперматозоїдів, але ніяких інгредієнтів для підвищення лібідо вони не містять. Куди більш вражаючим афродизіаком для чоловіка є шоколад, який знижує кров’яний тиск і збільшує кровотік до статевого члена. Та й взагалі підвищує настрій!

Секс шкідливий для людей зі слабким серцем

Скільки ми чули історій про літніх чоловіків, які вмирали під час сексу з молодими дружинами чи коханками. Насправді, якщо ви не страждаєте від діабету і не курите, то ризик померти під час сексу один на мільйон. А після інфаркту людям потрібні фізичні навантаження, так що боятися занять любов’ю не слід.

Від контрацептивів поправляються

У всіх ліків є побічні ефекти, але надбавка ваги не входить до їх числа у оральних контрацептивів.

З віком яєчка опускаються

Так думають багато чоловіків. Хоча чоловіча репродуктивна система старіє, як і все в нашому організмі, а шкіра з часом стає більш в’ялою, м’язи, які контролюють роботу мошонки зберігають свою ефективність.

Секс перед спортом небезпечний

Вважається, що він негативно впливає на результативність, тому спортсменам часто забороняють займатися сексом перед змаганнями. Насправді, секс не робить абсолютно ніякого впливу на міцність м’язів, гнучкість, реакцію та інші показники.

Робота по дому покращує сексуальне життя чоловіків

Єдиний сексуальний міф, який відповідає дійсності. Чим більше чоловік розвантажить вдома жінку, тим більше у неї залишиться сил для занять любов’ю. Та й настрій істотно виросте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

4 ФАКТИ ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ?