Нове дослідження показало, що час вашого ранкового прийому їжі може збільшити тривалість життя на приголомшливі 35 відсотків.

Ефекти їжі, що продовжують життя, добре вивчені, але зростаючий інтерес вчених викликає питання про те, як час прийому їжі впливає на тривалість життя, пише Express. Концентрація прийому їжі у певні часові рамки та «завантаження» прийомів їжі можуть значно збільшити тривалість життя.

Нове дослідження передбачає, що вживання більшої кількості їжі на початку дня може збільшити тривалість життя, якщо наприкінці дня споживатиметься менше їжі.

Організму може бути корисно їсти багату їжу на сніданок і обід, а потім вечеряти раніше. Також з’ясувалося, що обмеження калорій у нічний час пом’якшує вікові зміни в експресії генів. Іншими словами, зміна часу прийому їжі може протидіяти запальним ефектам, які старіння робить на Експресію генів. Обмеження калорійності продовжує тривалість життя, але механізми, за допомогою яких це відбувається, залишаються погано вивченими.

Читайте також:  Медики перерахували 5 шкідливих звичок, які призводять до ранньої сивини

30-відсоткового обмеження калорій було достатньо, щоб збільшити тривалість життя на 10 відсотків, однак щоденний інтервал голодування та дотримання циркадного режиму харчування діяли разом, щоб збільшити тривалість життя на 35 відсотків. Науковці додали, що ці ефекти не залежать від маси тіла.