В асортименті зелені, яку можна зустріти на полицях магазину , одним з найважливіших є щавель. При відсутності протипоказань , лікарі рекомендують обов’язково ввести в своє меню щавель – його вживання дуже сприятливо відбивається на стані судинної системи.

Cтрави з щавлю , що містить високий рівень вітаміну С , сприяють нормалізації обміну холестерину в крові , попереджаючи тим самим розвиток атеросклерозу. Калій , який також позитивно діє на судини , теж міститься в щавлевих листках у великій кількості , – ця властивість робить щавель особливо корисним при гіпертонії.
 
Також вживання зелених листочків з характерною кислинкою допомагає попередити розвиток анемії , проблем з центральною нервовою системою. Завдяки дії на організм того комплексу корисних речовин , який містить щавель , підвищується працездатність серцевого м’яза , купіруються аритмія і задишка , розріджується кров і знижується ризик утворення тромбів.
 
Щавель корисно вживати в їжу і для підтримки активних процесів утворення червоних кров’яних тілець і оновлення клітин , метаболізму , доводять фахівці. Ще ця зелень дуже корисна для зубів і ясен , а також для хорошого травлення .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕЛЕНЬ ДОПОМАГАЄ СХУДНУТИ БЕЗ ЗАНЯТЬ СПОРТОМ