Найчастіше цибулю ми додаємо до різних страв у невеликій кількості. Але фахівці стверджують, що якщо з’їдати на ніч по одній цибулині, то це дуже добре позначиться на вашому здоров’ї.

Цибуля в сирому вигляді сама по собі досить гостра. До того ж вона має характерний запах. Саме з цих причин багато хто уникає її вживання. Однак якщо їсти її щодня, вона покращить роботу організму. Ось які наслідки це призведе, пише Onet.

Поліпшиться сон. До складу цибулі входить амінокислота L-триптофан, яка має заспокійливий ефект. Крім того, при регулярному вживанні цибулі у вас знизиться рівень стресу.

Поліпшиться травлення та зникнуть запори. Вся річ у тому, що цибуля містить клітковину та пребіотики.

Ви схуднете. У 100 г цибулі – всього 40 ккал. При цьому навіть у невеликій кількості цей продукт дає відчуття ситості.

Поліпшиться стан шкіри, волосся, нігтів. Причина цього – сірка та інші корисні інгредієнти, що входять до складу цибулі.

Ви отримаєте необхідні вітаміни та мінерали. У цибулі містяться вітаміни А, В, С, Е, К, сірка, цинк, магній та інші корисні речовини.

Ви заощадите гроші на продукти. Вартість цибулі – нижча, ніж в інших овочів.

Зменшиться можливість розвитку багатьох небезпечних захворювань. Згідно з науковими дослідженнями, завдяки споживанню цибулі можна запобігти раку шлунка, товстої кишки, серцево-судинні захворювання.