Дотримуючись цих порад, можна втратити кілька зайвих кілограмів.

Кава тричі на день. Жінки, які випивають дві-три чашки кави протягом дня, прискорюють свій метаболізм на 16 відсотків незалежно від того, що вони їдять та скільки займаються спортом – це показало дослідження Гарвардського університету. Пояснення: кофеїн стимулює центральну нервову систему, посилює кровообіг, сприяє перистальтиці кишківника та діяльності нирок. Крім того, кава пригнічує апетит, знижує потяг до шкідливих продуктів.

Вживати оливкову олію та молоко. Дослідницькі дані говорять, що олеїнова кислота в оливковій олії знижує бажання їсти за рахунок утворення специфічного гормону в кишечнику. Молоко та молочні продукти, у свою чергу, містять лінолеву кислоту, яка стимулює жировий обмін та сприяють нарощуванню м’язової маси.

Їсти регулярно. Щоб схуднути, зовсім потрібно пропускати прийоми їжі. Медики з Університету Міссурі дійшли висновку, що триразове харчування досить ефективно для підтримки стабільного рівня цукру в крові, завдяки чому людина не відчуває підвищеного апетиту. Що важливо: у кожному з трьох прийомів їжі за день обов’язково має бути присутнім білок.

Білковий перекус перед сном. Під час сну організм може виробляти гормон росту HGH, що має жироспалюючий ефект. Щоб його вироблення було достатньо, за годину-дві до сну медики радять з’їсти білковий продукт – наприклад, 100 грамів йогурту або сиру, кілька мигдальних горіхів.

М’ята після їжі. Чашка м’ятного чаю після їжі стимулює вироблення жовчних соків, що активує процеси спалювання жиру. Олія перцевої м’яти може знижувати потяг до солодкого.