Незважаючи на те, що для багатьох це може звучати трошки нерозумно, але особливості будови нашого пупка можуть багато чого розповісти не тільки про наш характер, але і про здоров’я. У статті будуть розглянуті різні форми пупка і те, яку інформацію вони несуть про свого власника.

1. Глибокий і круглий

Глибокий і круглий пупок

Людина, яка має даний вид пупка, вважається оптимістом. Проходячи повз калюжі, вона не бачить в ній бруду, а зосереджується на зірках, що відбиваються у воді. Удари і труднощі життя сприймаються данною людиною з посмішкою, так як вона усвідомлює, що з будь-якої, навіть найскладнішої ситуації, можна отримати корисний урок.

Характеризується товариськістю, легко знаходить контакт з людьми. Всім навколо подобається її суспільство, оскільки вона вміє підняти настрій і подарувати людині надію. Якщо говорити про удачу, то вона її зазвичай не супроводжує по життю, однак компенсується за рахунок оптимізму.

2. Великий і глибокий

Великий і глибокий пупок

Даний вид пупка характеризує щедру особистість. У його власника напевно щедрість не має меж. Всі внутрішні переживання така людина тримає в собі, не дозволяючи їм передаватися на оточуючих.

Власник такого пупка відмінно керує людьми, що зумовлено його хорошим ставленням до підлеглих. З часом у людини з’являється мудрість, яка приходить до нього в результаті пережитого досвіду. Такі люди є самовідданими і часто задають собі питання: чи не варто їм бути такими? Однак незабаром приходять до висновку, що інакше бути і не може.

3. Маленький пупок

Маленький пупок

У власників такого виду пупка є сумніви в оточуючих. Вони досить скептичні, так як пережили в житті безліч неприємних ситуацій. Життя їх далеко не балувало, тому в усьому хорошому вони мимоволі шукають підступ. Довірчі стосунки у них складаються тільки з дуже близькими і надійними людьми.

У людини з дрібним пупком є підозрілість до всього навколишнього, яка обумовлена бажанням уберегти себе від недоброзичливців. Це все пов’язано з тим, що ця людина багато чого побачила у своєму житті.

4. Пупок, який стирчить

Пупок, який стирчить

Як правило, таким видом пупка володіють вольові особистості, яких оточуючі вважають дуже впертими і принциповими. Насправді ж, будь-яке рішення такої людини ретельно аналізується. Для цих людей властиво перебувати в центрі уваги, хоча наявність даного бажання вони напевно будуть відкидати. У людей з пупком, що стирчить є проблеми з налагодженням особистого життя, оскільки для них проблематично знайти ту людину, яка буде відповідати наявним вимогам. Однак якщо таке трапиться, дані відносини протримаються довго.

5. Пупок, загорнутий вгору

Пупок, загорнутий вгору

Дана форма вважається самою ідеальною, оскільки демонструє відмінне здоров’я. Такі люди досить активні і енергійні. Це основні їх якості.

Двигуном подібного людини є внутрішня мотивація, що зустрічається досить рідко, адже для більшості людей характерна зовнішня. Подібний ентузіазм заразливий і поширюється на оточуючих. У цієї людини є внутрішня мета, до якої вона повільно, але впевнено йде. Про дану мету люди навколо можуть навіть не підозрювати.

Всі вчинки цієї людини орієнтовані на те, щоб в результаті досягти поставленої мети. Це може зайняти деякий час, однак життя цієї людини буде успішним.

6. Загорнутий вниз пупок

Загорнутий вниз пупок

Розумова робота в різних видах діяльності для цієї людини буде набагато привабливішою роботи руками. Багато вважають таких людей лінивими, але вони досить розумні й винахідливі. Природні здібності у цієї людини колосальні, тому варто не лінуватися, а діяти, щоб досягти успіху. Якщо така людина буде наполегливо працювати і розвивати свій талант, то з часом вона напевно буде успішною.

7. Пупок овальної форми

Пупок овальної форми

Для таких людей властива гіперактивність і підвищена чутливість. Ці люди характеризуються надмірним занепокоєнням, не можуть довго знаходитися без діла, тому завжди шукають собі заняття.

Вони дуже цікаві, тому для них характерні вічні пошуки і відкриття щось нового. Такі люди рідко зациклюються на одному хобі, так як воно їм достатньо швидко набридає. Така людина дуже чутлива і вразлива, тому по відношенню до неї необхідно бути обережними.

8. Широкий приплюснутий пупок

Широкий приплюснутий пупок

Власники широких плоских пупків характеризуються недовірою до оточуючих. Лише одиниці можуть бути ними оцінені і улюблені. Саме їх вони оточують своєю турботою та захищають від всіляких негараздів.

Рушійною силою є лояльність і довіра. Ваша поведінка до оточуючих обумовлена тим, як вони ставляться до вас. Ви переконані в тому, що люди повинні отримувати лише те, що вони заслуговують — так званий ефект бумеранга.

9. Пупок, який має П-подібну форму

Пупок, який має П-подібну форму

Подібна будова зустрічається досить рідко, однак якщо ви є його власником, то ви напевно зосереджені на тому, щоб якісно виконувати свою роботу, не зациклюючись на славі і визнанні. Ви дотримуєтеся тієї думки, що щастя любить тишу. Саме тому ви про нього не трезвоните на кожному розі. Ви не кричите про себе, проте є незамінними. Ваша діяльність здатна змінити життя оточуючих.

З усього перерахованого стає зрозуміло, що навіть така дрібниця нашого тіла як пупок, може багато розповісти про здоров’я і характер людини. Ви згодні з даними характеристиками?

Джерело: HeadInsider