Поєднання збалансованої дієти та регулярних фізичних вправ – основа здорового способу життя, але якщо ви хочете скинути вагу, деякі продукти допоможуть в цьому краще за інших. Рассел Бейтман, спортивний тренер і творець програми схуднення для моделей «Skinny Bitch Collective», розповів, що можна їсти до і після тренування.

Що їдять перед тренуванням

Перед тренуванням Бейтман рекомендує з’їсти трохи мигдалю і випити чашку еспресо:

– Горіхи є прекрасним джерелом здорових жирів і підтримують стабільний рівень цукру в крові протягом тривалого часу, а кофеїн стимулює центральну нервову систему і допомагає поліпшити спортивні результати.

Читайте також:  Ось як гриби допоможуть залишатися молодими

Ще одним корисним перекусом перед тренуванням будуть варені яйця. У них повно поживних речовин, а вітамін D сприяє втраті ваги і зміцнює кістки.

Bedtime story: The question isn’t who’s going to let you; it’s who is going to stop you. #SBC

Допис, поширений S B C (@russellsbc)

Що їдять після тренування

Багато людей асоціюють протеїнові добавки зі збільшенням ваги, але Бейтман запевняє, що сироватковий білок допомагає тілу швидше відновлюватися після виснажливого тренування:

– Рідкий сироватковий протеїн – ідеальна їжа після інтенсивних вправ. Він швидко переварюється, підтримує синтез білка і відновлення тканин.

Ще один чарівний продукт, який допомагає залишатися у формі – лосось. Жирна риба – багате джерело білка і жирних кислот, які захищають клітинні мембрани і зміцнюють імунітет. У компанію до лосося додайте зелені овочі: капусту, броколі, шпинат.

Читайте також:  Як саме алкоголь впливає на тіло: хвилина за хвилиною

– Темно-зелені листові овочі – концентрат життєво необхідних нутрієнтів. У них багато мінеральних речовин і ферментів, які допомагають позбутися від жиру і відчувати себе чудово, – говорить Бейтман.

"I'm tough, I'm ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay." ―Madonna

Допис, поширений S B C (@russellsbc)

Джерело: Likar.info

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТІЛО АНГЕЛА: ЯК ДОСЯГАЮТЬ ДОСКОНАЛИХ ФОРМ ДІВЧАТА З VICTORIA’S SECRET