Victoria’s Secret – один з найвідоміших світових брендів з продажу жіночої білизни. Його продукцію з 1998 року подають «ангели» – моделі з бездоганними тілами, в числі яких – Хелена Крістенсен, Тайра Бенкс, Летиція Каста, Хайді Клум, Жизель Бюндхен, Кароліна Куркова, Міранда Керр, Адріана Ліма і багато інших. Однак за досконалістю форм ховається важка робота над собою. Розповімо про неї докладніше.

Ідеальне тіло

Моделі, які претендують на звання «ангела» Victoria’s Secret, повинні мати зріст від 175 см і талію об’ємом до 61 см. Якщо ваші вихідні дані відрізняються – не впадайте у відчай: працювати доведеться з відсотком жиру в організмі. У атлеток він становить від 14 до 20%, у здорових жінок, що стежать за фігурою, – 21-24%, у дівчат, які рекламують легендарну білизну – менш 18%.

За словами спортивного тренера, який працював з дівчатами Victoria’s Secret, дуже важливо зробити сідниці і стегна твердими і чітко окресленими, косі м’язи живота – легко помітними, а худі руки – підкачати. І дійсно, на відміну від подіумних моделей, які нерідко доводять себе до анорексії, «ангели» виглядають дуже здоровими і підтягнутими.

Читайте також:  Пилинг и натуральная косметика

Ангели Victoria's Secret

Що потрібно їсти?

Дієтологи Victoria’s Secret садять моделей на низьковуглеводну кето-дієту, що містить максимум білка і жиру. Майже кожен прийом їжі передбачає вживання курячого м’яса, яловичини, риби, морепродуктів і яєць. Їжа, що містить цукор, повністю виключається з раціону. На жаль, це стосується і фруктів.

У перший місяць схуднення дозволяється вживати овочі: кабачки, брокколі, паростки пшениці або спаржі, салат. Але, готуючись до показів, доведеться перейти на жорстку дієту з білків і жирів, приймаючи по 15-20 мл рослинного масла з кожним прийомом їжі. Після 6 годин вечора їсти забороняється.

Якщо не виходить по-іншому, повечеряти можна і в 20-00, але вечеря повинна бути досить легкою і складатися з білка в поєднанні з сезонними овочами.

Також для прискореного спалювання жиру дівчата використовують комплекс амінокислот BCAA, травні ферменти, вітамінно-мінеральні комплекси і ряд інших добавок. Після тренувань необхідно з’їдати протеїновий батончик з мигдальним молоком або білковим коктейлем.

Читайте також:  Спеціальні бігові вправи

Ангели Victoria's Secret

Як тренуватися?

«Ангели» тренуються постійно, роблячи акцент на силові вправи з додатковою вагою: присідання, випади, віджимання, станову тягу, вправи для трицепсів і біцепсів. Також рекомендований пілатес і активний спорт: бокс, балет.

У тренажерному залі необхідно займатися не менше 4 разів на тиждень, вдома – 3-4 рази. Таким чином, кожен день ви повинні піддаватися серйозним фізичним навантаженням, іноді – 2 рази в день. Важливо: тренуватися треба на голодний шлунок, випиваючи перед заняттями чашку чорної кави.

Ангели Victoria's Secret

Коли чекати ефекту?

Ефект буде помітний вже через 4 місяці, однак такий режим дуже вимотує, вимагає тривалого відновлення, і щоб його витримати, треба мати сильну мотивацію. У «ангелів» вона є: величезні гонорари, нові контракти і обожнювання шанувальників. Але слід пам’ятати, що за їх здоров’ям стежить ціла команда дієтологів, тренерів, медиків. Без належного контролю жінка ризикує отримати дисбактеріоз, сечокам’яну хворобу, інтоксикацію, тромбоз і інші захворювання, пов’язані з надлишком білка в організмі.

Фрукти не годяться для вечірніх прийомів їжі при ожирінні, оскільки фрукти – це вуглеводи, а надлишок енергії буде заважати зниженню ваги. Увечері їжа повинна складатися з білка і некрохмалистих овочів

Збалансована дієта і регулярні помірні тренування – кращий спосіб відчувати себе енергійною, здоровою і красивою, як ангел.

Читайте також:  Пилинг и натуральная косметика

Автор: Марія Ниткіна