У холодну пору року грітися потрібно не тільки зовні за допомогою шарфиків, шапочок та іншої одягу. АЛЕ і зсередини. І це зовсім не те, про що більшість з нас подумали.

Якраз алкоголь в зимовому раціоні – зайвий. Він надає зігріваючу дію тільки відразу після вживання. Але виходити на вулицю, “прийнявши на груди” означає піддавати себе великому ризику: навіть людина, яка злегка підпила мерзне набагато сильніше тверезої. Тому алкоголь в якості зігріву виключається! А замість нього – що? Жири! Але особливі!

Жири зігріють, а талію не зіпсують

З настанням холодів необхідно збільшити кількість тваринних жирів в раціоні всієї родини. Вони потрібні для підтримки внутрішнього вогню в тілі людини, який, грубо кажучи, протистоїть зовнішньому холоду.

Кращий тваринний жир – це топлене вершкове масло – масло гі. Це унікальний продукт, надзвичайно корисний для печінки, нервової системи, мозку. Приготувати це масло просто: потрібно покласти масло в каструлю з товстим дном (не алюмінієву!) І поставити на дуже слабкий вогонь. З поверхні киплячого масла потрібно знімати пінку і кип’ятити до тих пір, поки масло не стане абсолютно прозорим.

Крім масла гі, на зимовому столі повинні бути самі різні рослинні олії: кукурудзяна, гарбузова, з насіння розторопші, пророщеної пшениці, волоських горіхів. Багато з них мають унікальні властивості! Важливо: купуйте масло першого холодного віджиму і не нагрівайте його вище 38 ºС, щоб уникнути окислення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЇСТИ ЩОДНЯ

10 НАЙКОРИСНІШИХ ОСІННІХ ПРОДУКТІВ

ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕ МОЖНА ЇСТИ НАТЩЕСЕРЦЕ