Поправитися на кілька кілограм взимку – нормальне явище. Багато хто пояснює це зниженням фізичної активності та уповільненням обмінних процесів. Однак у вчених з Великобританії є своє пояснення того, чому в холодну пору року люди повніють.

Як стверджують фахівці, поява зайвої ваги взимку пов’язана в першу чергу зі зменшенням світлового дня, що провокує нестачу часу для догляду за собою. Брак сонячного світла робить людей більш ледачими.

В ході проведеного опитування вчені з’ясували, що понад 60% жінок з настанням холодів приділяють менше уваги своїй зовнішності – рідше використовують косметику, проводять косметичні процедури по догляду за тілом і навіть епіляцію роблять не так часто, як в теплу пору року. В якості причин жінки називають зниження енергетичного потенціалу і … зимовий одяг, що приховує недоліки фігури і дозволяє «непомітно» додавати у вазі.

Читайте також:  Вчені дізналися, чим корисна середземноморська дієта

За великим рахунком, незначні коливання у вазі – не страшні для здоров’я. Однак слід пам’ятати, що занадто сильно розслаблятися не варто – втратити можна не тільки «форму», а й збільшити ризик розвитку різних захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ПРИЧИН, ЧОМУ ЖІНКИ ПОВНІЮТЬ В ШЛЮБІ

НАЗВАНО 3 ПРИХОВАНІ ПРИЧИНИ ЗАЙВОЇ ВАГИ

МЕДИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯК УПРАВЛЯТИ ГОРМОНАМИ ЗАЙВОЇ ВАГИ