Біологічний вік показує ступінь розвитку і зношеності нашого організму. Як загальмувати біг внутрішнього годинника?

У дітей з нормальним розвитком, як правило, біологічний вік відповідає календарному. У дорослих людей це не завжди так. Скажімо, сорокарічний чоловік може виглядати і відчувати себе як на 25, так і на 60 років. І якщо з допомогою сучасної косметології можна заховати зміни в тілі, розгладити зморшки, підтягнути обвислу шкіру, то виправити вікові порушення зможе тільки відновлювальна медицина і здоровий спосіб життя. Визначають біологічний вік біохімія організму, в тому числі гормональний фон, стан внутрішніх органів та вже, як наслідок зовнішні прояви.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

Тому, приховувати свій біологічний вік немає особливої потреби. Ніякий грим не поверне вам стан колишньої легкості надовго. Набагато практичніше реально скинути п’ять-десять років тяжкості.

Треба почати з консультації з фахівцем, який, провівши необхідні аналізи, дасть вам необхідні рекомендації і озвучить можливі протипоказання до різкого переходу на оздоровчі процедури.

До цього варто додати правильний режим дня, збалансоване харчування без надмірностей і виснажливих дієт, догляд за собою і позитивний настрій. Біологічний вік – не вирок. Його не треба ховати, але можна коригувати.