10- річному китайському хлопчикові коханець його матері в нападі гніву відрізав руку. А потім ще й скип’ятив її , щоб хірурги не змогли пришити кінцівку на місце.
 
Кошмарна історія сталася в китайській провінції Ляонін , де якийсь Ченг Сунь напав на 10- річного Ксіао Юня , сина своєї коханки. Спочатку він побив хлопчика палицею , а потім схопив ніж для оброблення м’яса і відрізав праву руку трохи вище зап’ястя. Відрізану кінцівку чоловік кинув у чан з окропом , щоб хірурги не змогли пришити її назад.
 
Повідомляється , що чоловік розлютився , посперечавшись з матір’ю дитини на тему грошей . Ченг познайомився з нею в минулому році , а в цьому вони вже збиралися купити спільну квартиру. Поки ж кохані і хлопчик жили у зйомній квартирі. Жінка завагітніла від свого коханця , але в той фатальний день її не було вдома , так як вона вирушила до рідних просити у них грошей у борг. Для завершення угоди з купівлі квартири їй не вистачало коштів .
 
Розмова на грошову тему по телефону з матір’ю Ксіао так обурило Ченга , що він обрушив весь свій гнів на ні в чому не винного хлопчика. Через крики хлопчика сусіди викликали поліцію і швидку допомогу. Дитину доставили в лікарню , і зараз він знаходиться в стабільному стані. На жаль , відрізану руку дійсно неможливо було пришити , так як вона отримала сильні пошкодження . Нападник заарештований , і йому загрожує тривале тюремне ув’язнення.
 

“Я завжди ставився до нього дуже добре , він став мені як батько , – розповів журналістам Ксіао . – Я був щасливий за маму і не заперечував проти їх весілля. Тепер все зруйновано . Я не знаю , як і чому він це зробив , в нього немов би вселився якийсь інший чоловік ” .

Читайте також:  Шість проблем зі здоров'ям, які з'являться через сон із включеним світлом