В Америці збираються переглянути поняття «пологи в строк» ​​, щоб запобігти величезій кількості передчасних планових кесаревих розтинів . Останнім часом мешканки цієї країни все частіше відмовляються проходити через натуральні пологи , вибираючи « безболісне материнство» .
 
Вагітні в США , як правило , мають вибір : або натуральні пологи , або плановий кесарів розтин. У другому випадку жінці гарантується повна відсутність болю і страждань , втім , інші жінки вважають обов’язковими для того , щоб відчути себе справжньою матір’ю. Однак кількість кесаревих розтинів постійно зростає , і діти з’являються на світ набагато раніше покладеного ним терміну . Це і спонукало вчених на рішучі дії .
 
Американський коледж акушерства та гінекології вирішив переглянути поняття “пологи в строк” . Якщо тепер народивші в строк вважаються мами , які справили на світ дитини на терміні від 37 тижнів до 40 , то в найближчому майбутньому ця нижня планка зрушиться до 39 тижнів . Ну а діти , які народилися на терміні від 37 до 39 тижнів будуть відноситися до категорії недоношених .
 
Ця зміна потрібна для того , щоб приборкати занадто велике число ранніх кесаревих розтинів і штучно викликаних пологів , які можуть призвести до самих різних ускладнень, небезпечних для здоров’я дитини. Серед них проблеми з диханням , алергії та інші розлади . Нещодавно дослідження вчених з Колумбійського університету показало , що діти , народжені на терміні від 37 до 38 тижнів , гірше вчаться в школі.
На думку ряду вчених , якщо дитина розвивається в утробі матері цілком нормально , то не потрібно робити так , щоб вона народжувалася раніше 39 тижнів . Експерти коледжу таким чином позначають чіткі рамки того , скільки має тривати здорова , не обтяжена жодними ускладненнями вагітність .

Читайте також:  Екстремальний спосіб підвищити лібідо набув популярності в соцмережах