Для цього існує три дуже простих і дієвих способи.

Всього за один тиждень можна позбутися від пристрасті до солодкого. Принаймні, так стверджує шведський дієтолог Фредрік Паулун. Він попереджає, що перші дні буде складно, але якщо це пережити, з діабетом буде легше боротися, пише видання Expressen.

Для того, щоб руки самі не тягнулися до чогось перенасиченого глюкозою, фахівець порадив відвернути себе. Наприклад, зайнятися спортом-завдяки фізичній активності організм людини виробляє дофамін, ендорфіни і серотонін. Якраз їх ми і намагаємося отримати за допомогою вживання в їжу солодкого.

Другий спосіб – позбутися від стресу, оскільки, отримуючи його, людина в більшості випадків вдається до солодкого, заїдаючи свої проблеми. Ще один секрет – знайти нові задоволення: приємна ванна, музика, фільми або ще що-небудь, що приносить задоволення не менше, ніж солодощі.

Читайте також:  Названий найкращий фрукт для захисту кісток від старіння

Дієтолог також радить висипатися, пити більше води і збільшити вживання їжі, багатої білками.

До речі, раніше лікар-терапевт Ольга Кашубіна, яка написала книгу “Як хворів би лікар: маленькі хитрощі великого охорони здоров’я” розвінчала популярний міф про добову норму споживання води. Вона вважає, що організм сам знає, скільки води йому потрібно і своєчасно просигналізує про це почуттям спраги. Піддавати себе “водним тортурам”, намагаючись виконати поширену рекомендацію, що з’явилася “невідомо звідки”, може бути дуже шкідливим для нирок.