Фахівці кажуть, що надмірне вживання солі може чинити негативний вплив на серце і судини. Також серцево-судинній системі може загрожувати навіть незначне вживання солі.

Темі впливу солі на людину присвячена доповідь Європейського товариства кардіологів. Зокрема, в доповіді вказується, що, простіше кажучи, «сіль вживати шкідливо для здоров’я».

За словами професора Саліма Юсуфа з Університету Макмастера (Канада), в результаті численних досліджень ми з’ясували одну важливу деталь – споживання солі безпосередньо пов’язане із захворюванням серцево-судинної системи. Також, зазначив професор, сіль може стати приводом швидкої смерті.

За нашими підрахунками, навіть невелика кількість спожитої солі приносить невиправну шкоду. Він підкреслив, що людині для підтримки здоров’я, досить не більше шести грамів солі в день.

Він розповів, що овочі і горіхи без солі і цукру набагато корисніше тих продуктів, які продають в супермаркетах і які перед продажем обвалюють в цукрі або додають сіль.

За його словами, велику користь для людини можуть принести молоко і молочні натуральні продукти, а також овочі з грядки і горіхи з лісу.

Джерело: МедікФорум