Як правило, вони дають про себе знати тільки на останніх стадіях. Проте, знати про них слід кожному.

Хвороби, про наявність яких ти можеш навіть не здогадуватися.

Цукровий діабет

Статистика свідчить, що практично кожен другий діабетик дізнається про свій діагноз випадково. До цього люди з цукровим діабетом навіть не здогадуються про наявність такого серйозного захворювання, оскільки, найчастіше, його симптоми відсутні.

Артеріальна гіпертензія

Пацієнти з цим діагнозом зазвичай не можуть згадати, коли і як у них почалося захворювання.

Гепатит

Протягом декількох років ця небезпечна хвороба може повністю руйнувати організм людини зсередини, залишаючись при цьому непоміченим. Саме тому так важливо регулярно проходити медогляди.

Жировий гепатоз

Іншими словами, це ожиріння печінки. Як правило, процес накопичення жирових клітин навколо цього органу проходить безболісно. Однак наслідки можуть бути вельми плачевними.

Рак товстої кишки

Підступність цього виду раку і полягає в його безсимптомності. Саме тому рівень смертності від цієї хвороби настільки високий.

Рак шийки матки

Експерти відзначають, що, часом, вчасно виявити це небезпечне захворювання можна тільки під час профілактичного огляду у гінеколога.

Рак шкіри

Якщо не говорити про меланому, єдиним помітним симптомом може виявитися червона пляма, яка лущиться на будь-якій ділянці шкіри, що згодом просто зникає.

Джерело: Med2