При схудненні важливо отримувати достатню кількість білка. І для цього потрібно лише внести кілька змін до раціону.

Існує безліч способів, за допомогою яких білок допоможе схуднути. Насамперед, він зменшує тягу до їжі, тому перекушувати ви будете рідше. Також він пригнічує голод, завдяки чому ви протягом дня споживатимете менше калорій.

Науково доведено, що дієти з високим вмістом білка покращують обмін речовин, збільшують загальну кількість калорій, що спалюються. А коли ви скинете потрібну кількість кілограмів, білок вам допоможе підтримувати вагу, пише Eat This, Not That.

Для того щоб отримувати більше білка, вам потрібно лише трохи підкоригувати свій раціон.

Замініть мигдалеве молоко на коров’яче. У 1-відсотковому коров’ячому молоці міститься 8 г білка – на одну чашку. Що стосується мигдального, то в ньому – лише 1 г білка на чашку. Крім того, коров’яче молоко дасть більше вітаміну D та кальцію.

Замініть вершковий сир – кисломолочний сиром. Так ви отримуватимете на 2,4 г більше білка. Крім того, у сирі мало жиру.

Замість вершкового масла – арахісове. У вершковому маслі міститься 0,2 г білка на 2 столові ложки, арахісовому – 7,7 білка. А ще до складу арахісової олії входять клітковини, білок, ненасичені жири, за рахунок яких ви почуватиметеся ситим довше.

Кіноа – замість рису. В одній чашці рису міститься 3,5 г білка, а в одній чашці кіноа – 8,1 г білка.

Нут – замість грінок. З половини склянки грінок ви отримуєте 1,8 г білка, та якщо з тієї ж порції смаженого нуту – 7,3 г білка.

Тофу як заміну мигдального молока. 100 г тофу забезпечать організм 6,4 г білка, а 100 г мигдального молока – лише 0,4 г білка. Ви можете спробувати додати тофу в смузі.

Їжте грецький йогурт замість сметани. У 100 г сметани міститься 3 г білка, 100 г йогурту – 10,3 г білка.