Певні продукти можуть допомогти відчувати себе краще і навіть виліковують похмілля, стверджують експерти, в публікації на порталі The HealthSite.com. Говорячи про те, які природні засоби ефективно справляються з похміллям, вони назвали несподівані для багатьох продукти.

У стані похмілля думки навіть думки про їжу здатні викликати неприємні відчуття. Однак саме їжа допомагає швидко відновитися

«Ви можете не хотіти нічого їсти, коли у вас похмілля. Але правильна їжа може змусити вас почувати себе краще, а деякі продукти і зовсім позбавляють від похмілля», – констатували експерти.

Фахівці порадили в таких обставинах вживати для прискореного відновлення такі продукти.

Яйця. Вони містять амінокислоти, зокрема, амінокислоту цистеїн, корисну для оздоровлення печінки. Вживання яєць ефективно зменшує симптоми похмілля, відзначають фахівці.

Томатний сік. Його питво не тільки дає організму вологу, таку необхідну при похміллі, – але і вітаміни, що заповнюють втрату корисних речовин, яких організм позбавляється при зловживанні спиртним. Присутня в напої фруктоза допомагає позбавлятися від залишків алкоголю.

Мед. Він є супер-засобом від похмілля, кажуть експерти. Якщо з’їсти велику порцію меду, це навіть може здивувати своєю швидкою відновлювальною дією.

Шоколад. Ще один несподіваний борець з болісним похміллям. Несподіваний, але дуже корисний. Шоколад містить калій, який може ефективно боротися з впливом алкоголю. Просто відкушуйте протягом усього ранку потроху від плитки шоколаду – це теж допомагає швидко повернутися в гарну форму.