Якщо ви станете їсти менше солодкого, то це благотворно позначиться на вашому здоров’ї загалом. І є способи, які допоможуть вам досить швидко та легко зменшити кількість споживаного цукру.

Цукор насправді входить до складу багатьох продуктів. Тому скоротити його споживання може бути непросто. Але що може полегшити вам завдання, пише addiyar.

Уникайте солодких напоїв. Наприклад, газировок та енергетиків. Найкраще зосередити увагу на вживанні води натще кожного дня: це придушить потяг до підсолоджених напоїв.

Замінюйте десерти здоровою альтернативою. Замість цукерок їжте фрукти.

Використовуйте корисні варіанти соусу. Або шукайте соуси з низьким вмістом цукру або додайте замість них сік лимона, авокадо або лайма. Також можна використовувати яблучний оцет.

Вживайте поживні закуски. Це може бути горіхове масло або хумус з овочами, цільнозернові крекери без цукру або яйця, зварені круто, з овочами.

Звертайте увагу на етикетки. При цьому вам потрібно шукати не лише власне цукор, а й інші назви. Додані цукру можуть позначатися як очеретяний сироп, кукурудзяний сироп із високим вмістом фруктози, декстрозу, мальтодекстрин.

Вибирайте продукти без цукру або з низьким вмістом цукру. Подібне пропонують багато брендів.

Відмовтеся від алкогольних напоїв. В алкоголі в принципі калорій багато, а в більшості коктейлів, вин, змішаних напоїв багато ще цукру. Якщо ви все-таки випити хочете, то вибирайте коктейль з газованою водою або пиво з низьким вмістом цукру.