Мільйони людей у всьому світі проходять через ін’єкції ботокса , щоб омолодити шкіру , позбутися від зморшок і зробитися більш красивими. Однак дослідження показує , що даний препарат нітрохи не підвищує привабливість людини .

Опубліковане журналом Journal Of Clinical And Aesthetic Dermatology дослідження вчених з Лондона на чолі з косметичним хірургом доктором Майклом Прейджер показало , що ін’єкції ботокса не сприяють підвищенню привабливості . Групі з 150 добровольців продемонстрували знімки 10 жінок до і після уколів ботоксу. З’ясувалося , що після уколів ці дами стали не більше , а менш привабливими.
 
Зате косметичні філери , які вкладаються під шкіру для відтворення втраченого з роками обсягу , візуально омолоджували жінок і дійсно робили їх більш привабливими. Автор дослідження доктор Прейджер не проводив ін’єкції особисто , щоб зберегти повну незалежність результатів . Тим більше що він не був зацікавлений завдати якого-небудь удару по репутації ботокса.
 

“Ми вже навчилися розпізнавати людей після ботокса за специфічними ” замороженими ” лицями , – говорить доктор Прейджер . – Тим часом , м’язові рухи навколо очей надзвичайно важливі для вираження емоцій людини. У більшості жінок з нашого дослідження після уколів ботокса опустилася лінія брів , шкіра під очима стала відчутно більше обвислою. Можливо , їх і позбавили від павутинки очних зморшок , але це не зробило їх більш привабливими. На жаль , далеко не завжди можна побачити відчутний прогрес у питанні привабливості після уколів ботокса ” .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЖІНКИ КОЛЮТЬ БОТОКС ТАК ЧАСТО, ЩО ВІН ПЕРЕСТАВ ДІЯТИ