Онкологи з США виступили із застереженням про те, що симптоми раку передміхурової залози можна переплутати з ознаками інших захворювань. Вчені розповіли про те, який чинник є найбільш вагомим в плані збільшення ризику захворіти на рак простати.

Проблему невизначеності симптомів у випадку раку передміхурової залози підняли фахівці з онкологічного центру Fox Chase у Філадельфії. Вони повідомили про те, що ознаки цього захворювання часто розпливчасті і неочевидні. Перелік симптомів раку простати включає в себе прискорене сечовипускання, неповне випорожнення сечового міхура, біль або печіння під час сечовипускання, біль у спині, стегнах або тазової області, а також інші прояви, які не завжди притаманні тільки онкології.

Читайте також:  Аптечна ромашка не така корисна, як ви думаєте. І ось чому

«Симптоми раку передміхурової залози можуть бути переплутані з ознаками інших поширених, але не ракових захворювань, таких як доброякісна гіперплазія передміхурової залози», – констатували дослідники з Fox Chase.

У той же час вчені наполягають: у міру віку у чоловіків обстеження на предмет виявлення раку простати повинні проводитися якомога ретельніше. Віковий фактор щодо даного захворювання дуже суттєвий, вважають експерти.

Вони нагадали, що рак простати наздоганяє кожного сьомого чоловіка на планеті.

Джерело: MedikForum