Голлівудська посмішка – мрія будь-якої людини. А коли дивишся на знаменитостей, які сяють на заходах білосніжними зубами – хочеться також. Зрозуміло, зірки в гонитві за такою посмішкою звертаються до кращих дантистів. Але є методи, які по кишені абсолютно кожному.

Наприклад, СПА для ясен і зубів. Ця процедура є комплексною гігієною рота і складається вона з декількох етапів. Під час першого етапу стоматолог проводить професійну чистку зубів, видаляє наліт від сигарет, чаю, кави і червоного вина. Після-фахівець прибирає зубний камінь і полірує зуби спеціальною пастою, завдяки якій, емаль стає гладкою. Завершальним етапом стає нанесення складу з фтором і іншими корисними мінералами. Така процедура обходиться приблизно від 800 до 3 тисяч гривень, в залежності від стану зубів.

Відбілювання зубів також допоможе вам засліплювати оточуючих своєю розкішною посмішкою. Можна купити спеціальні препарати, в них вміст перекису водню досягає межі на 15 відсотках. Відповідно, процес відбілювання може розтягнутися на кілька тижнів. А ось професіонали використовують суміші, в яких використовуються суміші з 40% вмістом перекису. Завдяки цьому, реально освітити зуби за годину до восьми тонів. Ціни на подібні процедури можуть коливатися від 3 до 8 тисяч гривень.

Якщо зуби в поганому стані, на них є відколи, вас турбує неправильний прикус, то можна виправити становище за допомогою керамічних вінірів. При установці вінірів, зуби не стають чутливими, а мають первісний вигляд і залишаються прозорими. Таке задоволення обійдеться не дешево – вартість одного зуба коливається приблизно від 4 до 10 тисяч гривень.