Щоб прожити довше і зберегти здоров’я і красу, жінкам потрібно спати більше, ніж чоловікам. До такого висновку прийшли вчені.

Всі знають, що жінка і чоловік відрізняються в фізіологічному плані. Ці відмінності впливають на їх спосіб життя. Сюди ж відноситься і режим сну. Загальноприйнята норма сну – від семи до дев’яти годин. Але справа в тому, що у кожної статі є свої біологічний годинник.

Через менструальний цикл коливання гормонів часто вимотують жінку. Тому для відновлення сил жінці потрібно спати більше приблизно на годину. Багато з-за настання критичних днів впадають в депресію, стають надто дратівливим. Звинувачувати в цьому варто тільки гормони.

Однак деякі вчені стверджують, що недосип теж грає ключову роль в цьому факторі.

Існує думка, що фертильні жінки повинні більше спати другій половині свого циклу. Звичайно, через це може виникнути дисонанс з партнером. Але в цьому випадку здоров’я і спокій жінки повинні стояти на першому місці.

У дні менструального циклу багато жінок чутливі до заспокійливого і викликаючого сон мелатоніну. Тому до сну потрібно готуватися ретельно-прибрати всі дратівливі фактори (телефони, світло, гучні звуки). Можна прийняти теплий душ перед тим, як лягати в ліжко.